• goSUP.lt

SUP Fit treniruotės – ieškantiems įvairovės mankštinantis

Kas yra SUP Fit treniruotės?


Kaip atrodo SUP Fit treniruotė suprasti nėra sunku. Pagalvokite, kaip darote pritūpimus ar atsilenkimus stovėdami ar gulėdami ant grindų kambaryje ar sporto klubo salėje. Tuomet įsivaizduokite tuos pačius pratimus, tačiau vietoj grindų jau stovite ant nestabilaus, judančio paviršiaus – irklentės.Kodėl SUP Fit yra naudinga?


Kaip ir bet kokia kita vidutinio – aukšto intensyvumo fizinė veikla, SUP Fit daro teigiamą įtaką tiek žmogaus fizinei, tiek psichologinei būsenai. Dalyvavimas treniruotėje padeda atsikratyti nerimo ir sumažinti streso lygį, patiriamą dienos metu, o reguliarus treniravimasis lengvina gebėjimą susikoncentruoti.


Kiekviena SUP Fit treniruotė, priklausomai nuo jos formato ir atliekamų pratimų, stiprina treniruojamus kūno raumenis, gerina tiek raumenų, tiek kvėpavimo ištvermę, koordinaciją, taip pat greitina kraujotaką ir metabolizmą – medžiagų apykaitos sistemą, kas padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Ko gero didžiausias SUP Fit išskirtinumas ir privalumas yra tai, jog atliekant pratimus ant nestabilaus paviršiaus itin aktyviai dirba vidiniai nugaros bei pilvo preso raumenys. Šie raumenys mūsų organizme yra atsakingi už vidaus organų apsaugą sutrenkimų metu, taip pat padeda mums laikyti pusiausvyrą ir išlaikyti teisingą laikyseną. Stiprių vidinių raumenų dėka lengviau susidoroti su kasdieninėmis fizinėmis užduotimis ir atlikti įvairius fizinius pratimus tiek buityje, tiek ir kitokio pobūdžio treniruotėse. Na, o siekiantiems tobulo vasariško kūno, tai taip pat puiki pagalba, nes stipresni vidiniai raumenys padeda labiau išryškinti pilvo presą ir liemenį.Kuo SUP Fit treniruotė išsiskiria iš kitų?


Atsakymas slypi pačiame pavadinime. Treniruotės unikalios tuo, jog jos yra atliekamos ant irklenčių (SUP). Tokiu būdu visa treniruotė atliekama ant nestabilios plokštumos, tad treniruotės metu reikia ne tik teisingai atlikti pratimus, bet ir išlaikyti balansą aktyvinant pilvo preso bei nugaros raumenis ir kontroliuojant savo kūno svorio centrą.Kokio fizinio pasirengimo reikia norint išbandyti SUP Fit?


Priešingai nei gali pasirodyti, treniruotė ant irklentės nereikalauja geros išankstinės fizinės formos. Iš gausybės galimų pratimų kiekvienam klientui galima parinkti skirtingus, atitinkančius jo pasirengimą ir savijautą. Taigi, tokio tipo treniruotėse dalyvauti ir jomis mėgautis gali absoliučiai kiekvienas.
Kodėl verta išbandyti treniruotes ant irklenčių?


Kaip ir pats irklenčių sportas, taip ir SUP Fit treniruotės yra naujas bei inovatyvus būdas mankštintis. Jeigu pastaruoju metu sporto salės rutina pasidarė monotoniška ir nebeįdomi, pats laikas mesti sau iššūkį ir išbandyti SUP Fit. Be visų teigiamų sveikatos privalumų, kuriuos atneša šios treniruotės, pasiplaukiojimas irklente taip pat yra ir smagus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris ilgainiui gali tapti ir vienu didžiausių jūsų hobių.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon

©2018 goSUP.lt