• Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon

©2018 goSUP.lt

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

Pirmoji SUPfit treniruotė Varėnoje

January 31, 2017

Kol kiti ieško kelialapių ir svajoja apie SUPinimą šiltuose kraštuose, mes liekame ištikimi savo nuomonei, kad stovėti ant irklentės Lietuvoje galima visus metus. Tereikia surasti tinkamus vandenis. Ir net žiemos vidurys, kuomet negalima gaudyti bangų jūroje ar leistis į nuotykius srauniomis upėmis, yra puiki proga išbandyti SUPfit treniruotes.

Paskutinį sausio šeštadienį keliavome į Varėną, kurioje prieš kelias savaites duris atvėrė ilgai lauktas plaukimo baseinas. Draugiškai nusiteikusi baseino administracija pasiūlė kartu organizuoti SUPfit treniruotes ir bent trumpam pamiršti žiemos šalčius.

 

Susirinkusią komandą sudarė vietiniai varėniškiai ir svečiai iš Vilniaus bei Kauno. Vieni ant irklentės stojosi pirmą kartą, kiti - jau užkietėję šio sporto entuziastai. Atvykę anksčiau visi galėjo sužinoti (arba prisiminti), ką reiškia stovėti ant irklentės, tad treniruotei prasidėjus kiekvienas drąsiai jautėsi ant lentos. Gerą pusvalandį trukusioje treniruotėje lavinome raumenis atlikdami pilateso ir kalanetikos pratimus skirtingu intensyvumu. Pulsavimai buvo lydimi šypsenų, o sudėtingesni, daugiau balanso reikalaujantys pratimai - susikaupusių veidų.