top of page

Pirmoji SUPfit treniruotė Varėnoje

Kol kiti ieško kelialapių ir svajoja apie SUPinimą šiltuose kraštuose, mes liekame ištikimi savo nuomonei, kad stovėti ant irklentės Lietuvoje galima visus metus. Tereikia surasti tinkamus vandenis. Ir net žiemos vidurys, kuomet negalima gaudyti bangų jūroje ar leistis į nuotykius srauniomis upėmis, yra puiki proga išbandyti SUPfit treniruotes.

Paskutinį sausio šeštadienį keliavome į Varėną, kurioje prieš kelias savaites duris atvėrė ilgai lauktas plaukimo baseinas. Draugiškai nusiteikusi baseino administracija pasiūlė kartu organizuoti SUPfit treniruotes ir bent trumpam pamiršti žiemos šalčius.


Susirinkusią komandą sudarė vietiniai varėniškiai ir svečiai iš Vilniaus bei Kauno. Vieni ant irklentės stojosi pirmą kartą, kiti - jau užkietėję šio sporto entuziastai. Atvykę anksčiau visi galėjo sužinoti (arba prisiminti), ką reiškia stovėti ant irklentės, tad treniruotei prasidėjus kiekvienas drąsiai jautėsi ant lentos. Gerą pusvalandį trukusioje treniruotėje lavinome raumenis atlikdami pilateso ir kalanetikos pratimus skirtingu intensyvumu. Pulsavimai buvo lydimi šypsenų, o sudėtingesni, daugiau balanso reikalaujantys pratimai - susikaupusių veidų.


Kad ir kokias dideles sniego pusnis palikome lauke, baseino termometrai rodė +35C. Regis, visai pamiršome, jog už lango ne vasara. Tad po tempimo pratimų visi smagiai šokome į vandenį atsigaivinti. Norintys galėjo pailsėti sūkurinėje vonioje, skirtingų tipų pirtyse arba pagaudyti bangas baseine.Savaitgalis buvo pradėtas su šaunia nuotaika, linksma kompanija, šiluma, vandeniu ir, žinoma, irklentėmis. Žiemą, Lietuvoje. #varomsupint Varėnoje ir kitą šeštadienį. Iki pasimatymų.


NAUJAUSI ĮRAŠAI
bottom of page