top of page

Kaip pasirinkti tinkamą irklenčių nuomos punktą?

ASI - Academy of Surfing Instructors, tai organizacija, kuri remdamasi tarptautiniais patvirtintais standartais ir reikalavimais, ruošia irklenčių instruktorius. Šios organizacijos vizija - paruošti tarptautinius mokymo standartus banglenčių ir irklavimo sportui. Remdamasi ir tyrinėdama įvairias rinkos praktikas ir pavyzdžius bei bendradarbiaudama su įvairių šalių valdžių departamentais, organizacija siekia užtikrinti aukščiausios kokybės mokymo procesus ir standartus.


Šiame įraše paaiškinsime, kodėl renkantis irklentės nuomos įmonę, svarbu atkreipti dėmesį, ar įmonė ir instruktoriai turi ASI organizacijos suteikiamą akreditaciją.

ASI organizacija sukūrė tarptautinius standartus irklenčių nuoma užsiimantiems instruktoriams ir irklenčių mokykloms, kurių laikantis yra užtikrinamas klientų saugumas. Vienas iš pagrindinių instruktoriaus tikslų - įvertinti visas galimas rizikas iš anksto ir užkirsti joms kelią.


Akreditaciją turintys instruktoriai suteikia instruktažą, kurio metu papasakoja apie įrangą, paruošia ją atsižvelgdami į kliento pasirengimą, kūno sudėjimą, bei suteikia visą svarbią informaciją apie tai, kaip irklenčių pramoga mėgautis saugiai. Instruktoriai taip pat irklentes nuomoja tik saugioje ir patikrintoje vietovėje, nurodo galimas kliūtis, papasakoja apie saugų eismą vandenyje bei esant poreikiui pateikia galimų išsilaipinimo taškų planą, jei nebegalėdami grįžti į nuomos pradžios tašką norėsite baigti plaukimą.


Tuo tarpu nuomojantis irklentę iš nesertifikuotų įmonių ar asmenų kyla rizika, jog nesužinosite apie įrangos subtilumus, galite gauti netinkamai paruoštą ar nepilną įrangos komplektą, o dėl šių priežasčių ne tik pramoga nepasimėgausite, bet tikėtina, kad daugiau ant irklentės lipti nebenorėsite, nes pasirodys per sunku ar nestabilu.


Dėl žinių stokos asmenys, neturintys ASI sertifikato greičiausiai negalės papasakoti apie saito svarbą, galimus pavojus priklausančius nuo vietovės ar oro sąlygų, tad nežinosite, ar plaukiate esant saugioms oro sąlygoms. Taip pat gali būti neįvertinta jūsų fizinė būklė, nepaaiškinta apie tai, kokių sveikatos sutrikimų turint, plaukti nerekomenduojama.


Nors irklenčių pramoga tinkama įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms, tačiau perkant nuomos paslaugą svarbu gauti svarbią informaciją apie galimas rizikas ir kaip elgtis esant įvairioms situacijoms, kurios gali kelti pavojų gyvybei.

Comments


NAUJAUSI ĮRAŠAI
bottom of page