top of page

SUP WISE - teoriniai irklenčių kursai

NUOTOLINIU BŪDU | VASARIO 25 D. 11:00

goSUP – vienintelė Lietuvoje akredituota ASI irklenčių mokykla visus, norinčius įgyti bazines žinias apie irklenčių sportą bei irklavimo pradmenis, kviečia į teorinį SUP Wise kursą.

KURSŲ METU

Gausite visą svarbiausią informaciją apie irklavimo technikos pagrindus, įrangą, saugumą.

Kursuose įgytos žinios leis saugiai ir taisyklingai mėgautis irklenčių sportu patiems, parinkti tinkamą įrangą klientams, įvertinti galimus rizikos veiksnius bei jų išvengti. 

Sužinosite kaip įvertinti aplinkos veiksnius, galimas rizikas plaukiant, kaip pasirūpinti savo pačių bei kitų saugumu. Suprasite irklenčių sporte naudojamą įrangą, jos skirtumus bei mokėsite ją išsirinkti sau ar išrinkti kitiems.

Kursų metu taip pat susipažinsite su teisingos irklavimo technikos pagrindais: penkiomis yrio fazėmis, teisingu bei saugiu įlipimu ir išlipimu iš vandens, kritimais, efektyviais apsisukimais, SUP etiketu vandenyse.

DALYVIAI

Šie kursai naudingi:

  • irklenčių mėgėjams, norintiems užsiimti šiuo sportu saugiai bei taisyklingai;

  • irklenčių įrangos pardavėjams;

  • irklenčių nuomos punktų personalui.

TEMOS

Tam, kad galėtume saugiai ir taisyklingai mėgautis irklenčių sportu, svarbu turėti suvokimą apie šias tris pagrindines sritis: aplinką ir saugumą, įrangą ir aprangą, irklavimo įgūdžius. Kursų metu gilinsimės būtent į šias tris temas ir svarbiausius aspektus, kuriuos supratę galėsite ne tik patys saugiai mėgautis irklenčių sportu, jame tobulėti, bet ir tinkamai parinkti įrangą klientams, saugiai bei užtikrintai organizuoti nuomą ar irklenčių turus.

  1. Aplinka ir saugumas (vidaus vandens telkinių charakteristikos; oro sąlygų įvertinimas, jų pasikeitimų prognozavimas ir prisitaikymas; skirtingų vandens sąlygų supratimas ir įvertinimas; asmeninių pavojų, kylančių irkluojant, numatymas; saugios vietovės irklenčių veiklai parinkimas; savęs gelbėjimo būdai ir jų panaudojimas; SUP etiketas).

  2. Įranga ir apranga (kaip tinkamai pasirinkti ir parinkti įrangą kitiems; tinkama apranga priklausomai nuo metų laiko bei aksesuarai).

  3. Irklavimo technikos įgūdžiai (saugūs įėjimo ir išlipimo iš vandens būdai; irklavimas atsistojus; irklavimas klūpėjimo pozicijoje; teisingos irklavimo pozicijos nustatymas – 3 P; 5 yrio fazių žinojimas, įvardinimas ir atskyrimas; tinkamo krypties keitimo metodo pasirinkimas; du populiariausi lentos apsukimo būdai ir tinkamo pasirinkimas; lentos sustabdymas; saugus kritimas nuo lentos; grįžimas ant lentos nukritus; pivot apsisukimas ir jo naudojimas)

FORMATAS

Šie teoriniai kursai organizuojami nuotoliu, video konferencijos principu. Užsiregistravę dalyviai gaus informaciją su prisijungimais el. paštu. Numatoma trukmė: 6 val., jei dalyviai turės papildomų klausimų, konferencijos laikas gali būti pratęsiamas. Po kursų dalyviams bus išsiųsta teorinė medžiaga (PDF formatu).
Kursų dalyviai galės pasinaudoti nuolaidomis praktinėms pamokoms, kuriose teorines žinias galės užtvirtinti plaukdami kartu su sertifikuotais ASI instruktoriais.

REGISTRACIJA IR KAINA

Registruotis į kursus galite el. paštu info@gosup.lt nurodę dalyvio vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį.

Kursų kaina - 119 Eur (Įsigijus kursus iki vasario 10 d., kursų kaina - 89 Eur).

bottom of page