top of page
sup pamokos imonems.png

SUP PAMOKOS

IRKLENČIŲ PAMOKOS KOLEKTYVUI

Suteikite galimybę savo kolegoms pažinti irklenčių sportą!

Irklenčių (SUP) pamokas veda sertifikuoti tarptautinės ASI (Academy of Surfing Instructors) organizacijos instruktoriai. Jie pasirūpins, kad kolektyvo pramoga būtų linksma ir saugi. Pamokos metu instruktoriai atsižvelgia į dalyvių fizinį pasirengimą ir pagal tai pritaiko pamokos informaciją. 

Šios pamokos tinkamos bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms, tad jos puikiai tiks tiek pirmą kartą bandantiems irklenčių sportą, tiek ir jau patyrusiems irkluotojams. Pamokos metu yra pravedamas instruktažas, papasakojama apie įrangą, o didžioji dalis pamokos vyksta ant vandens kartu su instruktoriumi mokantis laikyti balansą, praktikuojantis taisyklingą yrį ir kitus manevrus. 

Pamokos trukmė: 1val. 30min. 

VIETĄ IŠSIRINKTI GALITE PATYS!

IRKLENCIU PAMOKOS MOLĖTUOSE
IRKLENCIU PAMOKOS KAUNE
IRKLENCIU PAMOKOS TRAKUOSE
IRKLENCIU PAMOKOS VARĖNOJE

Irklenčių pamokos yra vedamos ežeruose. Vandens telkinį pramogai galite išsirinkti patys, arba mes parekomenduosime tinkamiausias vietas pamokoms. 

Dažniausiai pamokos vykdomos Trakuose (Galvės ež.), Kaune (Lampėdžio tvenkinyje), Varėnoje (Varėnos tvenkinyje), Molėtuose (Luokesų ež.). Kiekvienas SUP pamokos renginys derinamas individualiai, tad atsižvelgsime į pageidaujamą vietą ir laiką.

Dėl platesnės informacijos ar renginio rezervacijos prašome kreiptis el. paštu info@gosup.lt arba užpildyti apačioje esančią užklausos formą.

SUSISIEKITE
bottom of page