top of page

Irklenčių (SUP) pamokos suaugusiems

Dar visai neseniai kalbant apie irklenčių sportą populiariausias klausimas buvo "kas?". Šiandien, kai dauguma jau susipažino su šia veikla, kyla klausimas "kaip?". Kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kaip su ja elgtis? Kaip taisyklingai irkluoti, stovėti? Kaip pasiekti didesnį greitį, lengvai manevruoti, ar net atlikti triukus? 

Atsakymus į kylančius klausimus, teorines žinias bei praktinius įgūdžius galite gauti mūsų organizuojamose pamokose. Kartu plaukiantis instruktorius pamokys taisyklingos irklavimo technikos, pataisys klaidas, kad galėtumėte saugiai bei maloniai mėgautis irklenčių sportu patys. 

Pradedantiesiems rekomenduojame pradėti nuo įvadinės pamokos, kurioje susipažinsite su irklentėmis, irklavimo technika, įgysite bazinius irklavimo pagrindus. Vėliau, kad teorinės žinios būtų sėkmingai naudojamos ir praktikoje, rekomenduojame individualias pamokas arba irklavimo technikos treniruotes.

 

ĮVADINĖS PAMOKOS


Įvadinės pamokos vyksta nedidelėse grupelėse (iki 8 žmonių). Įvadinės pamokos trukmė - 1,5 val. 


Kaina: dalyvavimas įvadinėje pamokoje kainuoja 30 Eur asmeniui. Bilietus į pamokas ar treniruotes galite įsigyti internetu, paspaudus bilietų pirkimo nuorodą prie kiekvienos pamokos laiko.

sup-pamoka-pazengusiems-trakuose-irklenc
sup pamokos
Irklentės Kaune
LRM_EXPORT_229816419878842_20190709_0729
sup pamokos

Dėl privačių pamokų kreipkitės el. paštu: info@gosup.lt arba  telefonu: +370 677 65 752 

PRIVAČIOS PAMOKOS

Privačios pamokos siūlomos įvadinių pamokų dalyviams, norintiems toliau tęsti mokymąsi. Privačios pamokos trukmė - 1 valanda. Privačių pamokų dalyviams instruktoriai parengia pamokos planą atsižvelgdami į asmeninius kliento tikslus bei gebėjimus.

Kaina: Privačios pamokos kaina - 40 Eur / 1 asm, 80 Eur / 2 asm. 120 Eur / 3 asm. nuo 4 asm. - 30 Eur / asm. Į privačios pamokos kainą nėra įskaičiuota įrangos nuoma. Neturintiems savo inventoriaus, pamokos metu jo nuomos kaina - 10 Eur / asm.

bottom of page