top of page

Irklenčių (SUP) pamokos suaugusiems

Dar visai neseniai kalbant apie irklenčių sportą populiariausias klausimas buvo "kas?". Šiandien, kai dauguma jau susipažino su šia veikla, kyla klausimas "kaip?". Kaip išsirinkti tinkamą įrangą? Kaip su ja elgtis? Kaip taisyklingai irkluoti, stovėti? Kaip pasiekti didesnį greitį, lengvai manevruoti, ar net atlikti triukus? 

Atsakymus į kylančius klausimus, teorines žinias bei praktinius įgūdžius galite gauti mūsų organizuojamose pamokose. Kartu plaukiantis instruktorius pamokys taisyklingos irklavimo technikos, pataisys klaidas, kad galėtumėte saugiai bei maloniai mėgautis irklenčių sportu patys. 

irklentes-pamoka-sup-varena
sup pamokos
sup-pamoka-pazengusiems-trakuose-irklenc
Irklentės Kaune
LRM_EXPORT_229816419878842_20190709_0729
sup pamokos

Pradedantiesiems rekomenduojamas 5 pamokų kursas, kuriame nuosekliai susipažinsite su irklentėmis, irklavimo technika, įgysite bazinius irklavimo pagrindus. Vėliau, kad teorinės žinios būtų sėkmingai naudojamos ir praktikoje, rekomenduojame irklavimo technikos treniruotes. Jose gali dalyvauti jau bandę irklentes, tačiau turintys dar nedaug praktikos irkluotojai.

 

Pažengusiems irkluotojams, pramokusiems irkluoti savarankiškai ar mūsų mokyklos mokiniams, praėjusiems 5 pamokų kursą siūlome irklavimo ir triukų techniką tobulinti pažengusiųjų pamokose, sudėtingesniuose vandens telkiniuose bei sudėtingesnėmis oro sąlygomis, naudojant sportines irklentes. 

Pamokos vyksta nedidelėse grupelėse (iki 8 žmonių). P
amokos trukmė - 1,5 val. Treniruočių - 1 val.


Kainos: vienos pamokos kaina - 25 Eur. asmeniui. Bilietus į pamokas ar treniruotes galite įsigyti internetu, paspaudus bilietų pirkimo nuorodą prie kiekvienos pamokos. Norintiems įsigyti  5 pamokų paketą taikomos nuolaidos. Taip pat organizuojame individualias pamokas Jums patogiu metu. Individualių pamokų kaina – 55 Eur/1 asm.; 65 Eur/2 asm.; nuo 3 asm. kaina 25 Eur / asm.

Dėl privačių pamokų kreipkitės el. paštu: info@gosup.lt arba  telefonu: +370 677 65 752 

PAMOKOS PRADEDANTIESIEMS KAUNE (lietuvių k.)

PAMOKOS PRADEDANTIESIEMS VILNIUJE (lietuvių k.)

PAMOKOS PRADEDANTIESIEMS TRAKUOSE (lietuvių k.)

PAMOKOS PAŽENGUSIEMS VILNIUJE

PAMOKOS PAŽENGUSIEMS TRAKUOSE

bottom of page