top of page

Miesto turai

Didžiausiomis Lietuvos upėmis, vingiuojančiomis per didžiausius šalies miestus leiskimės žemyn, grožėdamiesi miestų panorama ir nuostabiais gamtos vaizdais. 

Tai puiki proga pasigrožėti bundančiais ar vakarėjančiais didžiausiais šalies miestais tiek patiems miestiečiams, tiek ir miesto svečiams. 

Rytinių ir vakarinių turų kaina - 20 Eur asmeniui (į kainą įskaičiuota visa reikalinga įranga, instruktažas). Didesnėms grupėms taikoma nuolaida. Dėl nuolaidos ar turų užsakymų kitomis dienomis prašome susisiekti puslapyje esančiais kontaktais.

TURAI VILNIUJE 
Pradėkite dieną ar atgaukite jėgas po darbo dienos plaukdami irklentėmis Nerimi. Turai prasideda Žirmūnų paplūdimyje. Vėliau gamtos apsuptį ir paukščių balsus keičia miesto vaizdai, įvairių laikotarpių architektūros šedevrai: Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Gedimino pilies bokštas, Raduškevičių rūmai, Nacionalinis Operos ir Baleto teatras, Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia, modernūs dangoraižiai bei kiti miesto objektai.

vakarinis_sup_turas_Neris_gosup
rytiniai irklenciu turai Nerimi SUP turai nuoma pamokos goSUP (4)
Two great things full of air & best ways to discover city
Vakarinis irklenčių turas
rytiniai irklenciu turai Nerimi SUP turai nuoma pamokos goSUP (1)
rytiniai irklenciu turai Nerimi SUP turai nuoma pamokos goSUP (3)
sup_turas_Kaunas_Nemunas_gosup
Vakarinis irklenčių kavos turas
rytiniai irklenciu turai Nerimi SUP turai nuoma pamokos goSUP (5)
Vakarinis irklenčių turas
Irklenčių turas Nerimi
Irklenčių turas nerimi
Irklenčių rikiuotė

Dėl turų užsakymų kreipkitės el. paštu: info@gosup.lt arba telefonu: +370 677 65 752 

TURAI KAUNE 

Turai prasideda už Geležinkelio (Žaliojo) ir M.K. Čiurlionio tiltų. Tik išplaukę aplenksite Nemuno salą, kurioje stūgso Žalgirio arena. Už jos abipus upės galėsite pasigėrėti gamtos vaizdais, o praplaukus salą, dešiniajame krante prasidės Kauno senamiesčio architektūra. Praplauksite po Aleksoto tiltu ir iš karto už jo, nuo upės atsivers puikus vaizdas į Vytauto didžiojo bažnyčią, tolumoje matysis ir Rotušės bokštai. Turą užbaigsite ir išsilaipinsite prie Combo klubo (Brastos gatvėje).

Irklenčių kavos turas
bottom of page