• Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon

©2018 goSUP.lt

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

Kaip išsirinkti tinkamą irklentę?

May 18, 2016

Tinkama įranga yra prioritetas norint mėgautis kokybišku laisvalaikiu ar siekiant geresnių rezultatų sporte.  Iš pirmo žvilgsnio irklentės rinkimasis gali pasirodyti kaip nelengvas uždavinys. Pradedantysis irkluotojas gali nesunkiai pasimesti tarp lentų dydžių, pločių, tūrių bei formų. Būtent todėl irklenčių profesionalai išskyrė pagrindinius kriterijus, kurie yra geriausi pagalbininkai, renkantis tinkamiausią lentą.

 

1. Irkluotojo sudėjimas (arba jų kiekis)

 

Irkluotojo, kuris ruošiasi naudoti irklentę, ūgis bei svoris yra vienas svarbiausių kriterijų, pagal kurį renkamasi irklentę. Irklentės tūris lemia komfortą irkluojant: per mažas tūris neleis patogiai slysti vandeniu ir stabiliai jaustis, o per didelis kels keblumų valdant lentą. Lentos dydis bei tūris taip pat priklauso ir nuo irkluotojo fizinio pasirengimo bei gebėjimo balansuoti ant nestabilios plokštumos.

 

 

 

2. Irklentės naudojimo paskirtis

 

Reikėtų pagalvoti, kaip ir kur dažniausiai naudosite savo irklentę. Vieta, kurioje planuojate daugiausia plaukioti, padės išsirinkti irklentės tipą. Be vietos svarbu ir kokiu tikslu planuojate plaukioti. Ieškote universalios irklentės, kurią naudosite la